•   0 212 570 80 20
    0 552 223 98 97    Programlarımızdan
  haberdar olmak için sosyal
  medyada bizi takip edin.

    


  ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Rugem Logo
  Ziyaretçi Defteri  Adınız Soyadınız: :
  E-posta Adresiniz: :
  Konu :
  Mesajınız :
     

  İyi dilekler.. (Metin Aşar)

  Sevgili Şafak Hocam,Yazdığınız her makale zihnimdeki karanlık dehlizlere Işık tutmakta.Bilincimin ,nemli ve küflenmeye yüz tutmuş duvarlarına Güneş Işığının girmesi misali Canlılık,hayat veriyor.Bütünün hayrına yaptığınız katkılardan dolayı Şükran duygularımın kabul etmenizi rica ediyor,Şahsınıza ve ailenize Esenlik dolu yarınlar diliyorum.

  İyi dilekler... (B. Can)

  Hayatım da gördüğüm ender insanlardan birisi belkide 23 yıllık hayatımda bana umut veren tek kişi şüphesiz abartmıyorum psikolojik olarak kendimi kötü hissettiğimde gidecek bir yerim var diyorum artık ruhumu kalbimi emanet ettiğim bir yer dünyada yaşadığım müddetçe en iyi ailem benim sevgili hocam Doç. Dr. Şafak Nakajima. onun ailesi sevdikleri ile iyi bir ömür geçirmesini diliyorum.

  Takdir/teşekkür (Özdemir NAYMAN)

  İyi ki varsın. Yurdumda senin gibi aydın rol modellere, şifa dağıtan bilgi merkezlerine çok ihtiyaç var.

  Kisisel gelisim. (Sevda Walcher)

  Yazilarinizi takip ediyor ve kendimi sihhatli bir sekilde gelistirmeye calisiyorum. Tesekkurler.

  tesekkür (Guli)

  Çeşitli sıkıntılarla,kararsızlıklarla yaşam enerjimi fazlasıyla kaybettiğim ve fibromiyaljik ağrılarla zorluk çektiğim bir dönemde, internette araştırma yaparken aniden sizi arayıp yanınıza gelmem, çok yerinde bir acelecilik olmuş. Sadece sağlıklı ve iyi hissetmeyi beklerken, çok daha fazlasına kavuştum sayenizde. Nezaketiniz,anlayışınız,birikiminiz,sohbetleriniz,yazılarınız ve sevgili asistanınız...İyi ki varsınız, sonsuz teşekkürler.

  teşekkür... (Y. Altın)

  Ben de bir hekimim son zamanlarda ciddi bir bunalım yaşamaktayım.bu konuda profesyonel destek alıyorum.tesadüfen bir paylaşımda gördüğüm sitenizi ziyaret edip bir çok yazınızı okumaya çalışıyorum.çok müteşekkirim.çok faydalı ve çekici yazılarınız var.kutluyorum.tekrar teşekkür ediyorum.

  Teşekkür (Handan)

  Yazılarınızı bir nefeste okuyorum okurken değerli bilgilendirmeleriniz mutluluk veriyor. Iyiki varsınız sizin gibi Hekimlerin çoğalması dileğiyle başarılarınızın devamını dilerim.

  Psikolojik manipulasyon (Aysel dagic)

  Sayın hocam şafak hanım Harikasınız. Hiç aralıksız bizimle ilgileniyorsunuz. Sürekli yazarak paylaşım yapmanız bize verdiğiniz kıymetin bir ölçüsü bence. Hocam ben 48 yaşında boşanmış bir ev hanımıyım. Yıllarca psikolojik manipülasyona maruz kalmışım. Bunu kendim öğrendim okuyarak. Çok geç anladım. Okudukça araştırıp öğrendikçe maruz kaldigim bu sürecin bana nasıl zarar verdiğini farkettim. Etrafımda manipülasyona maruz kalan o kadar çok kadın varki. Şiddetin her türlüsü bu sürecin içinde.

  Sinirlenmem (Umut YILDIZ)

  Merhabalar konuyu şu şekilde anlatmak istiyorum kısaca durduk yere en ufak şeye sinirlene biliyorum hiç birşeyden zevk alarak yapmıyorum moralim hep bozuk karşımdaki insanı üzebiliyorum istemsizce. Yardımlarınızı bekliyorum

  Değerli Doktorum... (Macide Öğretmen)

  Sevgili doktorum Şafak Hanım. Tamamen sağlığımı kaybettiğime inandığım bir dönemde ruhumu ve bedenimi bana hediye ettiniz adeta. İnce ruhlu, sevgi dolu, çok akıllı ve bilgili bir doktor olarak yeriniz doldurulamaz. Sizi bana tavsiye eden meslektaşınıza minnet borçluyum. Herşeye çok teşekkür ederim. Ailenize ve size iyilikler ve mutluluklar dilerim.

  Endişesiz İlaçsız kitabınız (Nurhan Özdemir )

  Tam panik atak ve obsesif teşhisiyle ilaç tedavisine başlıyacaktım ki! Endişesiz, ilaçsız kitabınızı okudum ve ilaçsız devam ediyorum tabi arada tekrar okuma ihtiyacı duymuyor değilim. Teşekkürler. Sevgiyle kalın.

  bilimsel çalışmalar hk. (Ruhan AŞKIN UZEL)

  Sayın Şafak Hocam merhaba, Ben de sizin gibi Japon Hükümeti bursu kazanmıştım, Japonya Kumamoto Üniversitesinde 5 yıl öğrenim gördüm (MsC+PhD). Yazılarınızda Japon kültürü dokunuşlarını, orada yaşayan biri olarak çok net hissettim. Topluma katkınız ve değerli önerileriniz için teşekkür ederim. Size ulaşmak isteyişimin nedeni, akademik çalışmalarım. Fonksiyonel gıda üretimi üzerine çalışmaktayım. Eğer müsaadeniz olursa, e-posta adresinizden bir şeyler danışabilir miyim? Teşekkürler, saygılarımla.

  randevu (İsmail KIRTAY)

  uyku ve anksiyete tedavisi için randevu rica edicektim tşklr...

  Teşekkür ederim (Mehtap Sönmez)

  Değerli Hocam, panik ve migren şikayetlerime yönelik başarılı tedavinizden sonra çalışma hayatıma dönebildim. Keşke sizi on yıl önce tanısaydım. Şimdi genel müdür olmuştum :) Sizi bana tanıtan Facebook yazınız olmasaydı ne yapardım bilemiyorum şu an. Başarılarınızın devamını diler, her şey için çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

  ayrılık acısı (sümeyye yıldız)

  Merhaba Hocam Aşk tek başına yetmez yazınız ile sizinle tanışma fırsatı buldum ve yazınızdaki, Feda edenin ruhu ölür, o içi boşalmış bir kabuktur artık! sözü beni çok etkiledi yakın geçmişte ilişkiden ayrılan biri olarak. Şimdilerde ise bu umursamazlığın bedelini ödüyorum ve çok acı çekiyorum. Şimdi ise tek arzum sizinle tanışıp sohbet etmek..

  hislerim (ayşe dilek gencer)

  birçok seyin farkındayım sizin gibi degerli hocalarımızı okuyarak ve dinliyerek te fayda buldum fakat zihnimi susturamıyorum bazen olan biteni oldugu gibi kabullenmem gerektigini bilmeme ragmen öfke kıskançlık hazımsızlık gibi duygularımı kontrol edemiyorum etrafımdaki olumsuzluklar bitmek dinmek bilmiyor ilaça bagımlı yasamak istemiyorum ama zihnim susmuyor degersizlik azalmıslık kıskançlık öfke krizi yasıyorum bastırı yorum kendimi bastırıyorum içimi dısıma yansıtmamaya çalısıyorum ne yapmlym

  Yazılarınız (Fatma Aksoy)

  Değerli Şafak Hocam, Sabah verdiğiniz olur üzerine, blogumda yayınladığım 3 adet yazınızı (devamı gelecek) şekil itibarıyla görmek isteyeceğinizi düşünerek, blog adresini bildiriyorum. Çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. http://turnalar.centerblog.net

  İyi ki varsınız... (Erdem Çalışkan)

  Sevgili Şafak Hocam, İnsanlık için, bizleri eğitmek, geliştirmek ve tedavi edip hayata döndürmek için verdiğiniz olağanüstü çabalardan dolayı size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Gene de sonsuz teşekkürler diyorum. İyi ki varsınız. Allah yolunuzu yüreğinizi açık etsin. Saygılar

  Makaleniz hk. (Halit GÖKMEN)

  Şafak Hanım, Elime eğitim ile ilgili çok beğendiğim bir yazınız geçti. Ben de bir eğitimciyim. Müsaadenizle yazınızı ekolojik konularda birkaç değişiklik yaparak ve adınızı da belirterek velilerimle paylaşmak istiyorum. Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim. (Dilerseniz yazının kopyasını gönderebilirim)

  kitabınız (Asuman Altay)

  Bir solukta okudum. Özetini çıkarttım ve kendime yaşam rehberi yaptım.Sabırla tekniklerinizi sürdürmeye devam ediyorum,mucize beklemiyorum.Mucize sabır ve her gün bir arpa boyu yol almakta yatıyor bence.İyiki varsınız, iyiki vatanınıza döndünüz.Allah yolunuzu açık etsin. Sayın Dr.Şafak hanım

  ... (Barış M.)

  Sevgili Hocam, sayenizde artık panik atak ve depresyonumu yönetebiliyorum. Yurt dışında yaptığım tatilde ilk kez bu kadar keyif aldım hayattan. Sabretmenin ödülü oldu dediğiniz gibi :) Bilinçli olmamın en büyük ödülü nişanlımın mutluluğu. Teşekkürler ikimizden de Hocam.

  Teşekkür (Başak Solmaz)

  Kitabınızı kendimi pek iyi hissetmediğim bir dönemde okumaya başladım,yalın bir dille yazmışsınız hiç yormadı,çok iyi geldi. İyi ki yazmışsınız, şifa oldu. En derin sevgi ve saygılarımla.

  Teşekkür (Burcu Şahbaz)

  Sevgili Şafak Hanım, Sizinle birkaç ay önce başladığımız hikâyemizin son dönemlerine doğru gelmekte olduğumuz hissi size bu mesajı yazmaya yöneltti beni. Bu süreç boyunca sizinle beraber bahçeme bir sürü tohum ekerek ilerledik. Ve tohumları suladık, ışık verdik, sevdik. Sonra da onlar filizlendiler. İşte bu filizlenmeler benim yaşam kalitemi tekrar yükseltti hatta eskisine göre daha da renklendirdi. Bunun için size çok teşekkür ediyorum.

  Şahane kitap (Yeşim Tatlıcı)

  Yeni kitabınızı (Endişesiz İlaçsız) çıktığı gün aldım. Sunuştaki bölüm enfes, sizi yakından tanımama yardımcı olan şahane bir edebiyat kesiti.Siz bilim ve psikoloji yanında roman da yazmalısınız Hocam. Kitabı herkese öneriyorum. Bitmesin diye yavaş yavaş okuyacağım:) Saygı ve sevgilerimi yolluyorum değerli Dr. Şafak Nakajima.

  delilik (caner yılmaz)

  Normalleşmeyin. Çünkü normalleştikçe mürebbiye kılıklı kadınlarla, ambar memuru tipli erkekler arasındaki ilişkiler biçimi olur hayat. Sıkıcı ve bunaltıcı. Gri. Siz deliliği seçin. Çünkü delilik güzeldir, bitmez.

  Teşekkür (DOÇ. DR. AHMET TANDIROĞLU)

  Radyo programınızı büyük bir keyifle dinledim. Başarılar diliyorum ve tabiki devamını da bekliyorum efendim. Sağlıcakla kalınız.

  Saygılar (Hüseyin Sungur)

  Selamlar Hocam...Kitabınızı okudum ve çok yararlandım. Uzun yıllardır depresyon hastasıyım ve bu illetin ilaçlarla tedavi olmadığını birebir kendim gördüm. Daha fazla uyuşturulmak istemiyorum tedavi adı altında. Sitenizde yer alan doğal tedavilerinizden en kısa sürede yararlanmak istiyorum. Saygılarımla...

  Teşekkür (Kerime )

  Kızımın kendisini bulmasına yardımcı olup, korkunç bir karanlık dehlizden çıkardığınız için size ölene kadar minnettar kalacağım doktor hanım. Allah her şeyi güzellikle, güzel kalbinize göre versin. Sağlıkla kalın.

  Güzel Bilgiler (Hamide Gürsel)

  Hocam sayfanız çok güzel. Yazılar müthiş. Elinize ve aklınıza sağlık... Sizi tanımayı çok istiyorum inşaallah bir gün. Saygılarımla...

  SORUNLAR KARŞISINDA TAVRIMIZ (Mine AYDOĞAN BAYRAM)

  Merhabalar.. Ben Akdeniz Üniversitesi Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu Tasarım Bölümü Moda Tasarımı programında Öğr. Gör.ve program koordinatörüyüm.. Aynı zamanda Süleyman Demirel Üniversitesinde şu anda Yüksek lisans yapıyorum.Yüksek lisansımın tez aşamasındayım.. Tezimle beraber BAP projesiyle çalıştığım uygulamalarımla ilgili bir de sergi açacağım.. "Sorunlar Karşısında Tavrımız" yazınız, sergi konseptimle çok uyuşuyor. İzniniz olursa bu yazınızı (kaynakçasında isminizi ve titrinizi de vererek) sergimde de kullanmak istiyorum.. Ayrıca diğer yazılarınızı da takip ediyorum ve çok faydalanıyorum ..yanıt verirseniz çok sevinirim.. Teşekkür ediyorum.. iyi günler diliyorum.. :)

  Yaşam Doktoru (Yelda Tekmen)

  Bu kitap bir harika. umarım devamı da gelir. milyon tane okuduğum kişisel gelişim kitapları; hepsinden mutlak bir şey öğrendim ama bu başka gerçekten farklı bir kulvarda. viktor e. frankl da okudum sayenizde. varlığınıza şükürler olsun.

  ENDER İNSAN (GÜLCAN GÜNAYDIN)

  Bir keresinde harıl harıl dostlardan ,internetten iyi bir destekçi ararken yolun sonu sizin gibi bi-nazır doktora rastlayacağımızı hiç düşünmemiştik..2011 yıllarından bu zamana kadar tanıdığımız ve tedavi gücünün bir sihir gibi etksini göstertediği özel kadın....Canada'dan getirdiğiniz ve baş ucumuzdan ayırmadığınız , o güzel hediyeye bakıp hala tebessüm ederiz ruh ve bedeni en ince ayrıntısını bilecek kadar ender bilgiye sahip olan zarif kadın... SEVGİLERLE GÜLCAN GÜNAYDIN:)

  tanışma (YASEMİN KURDOĞLU)

  sizi tesadüfen arkadaşımın face'de paylaşımı ile tanıdım.enkısa sürede kitabınızı alıp okuyacağım.Yazdıklarınız .sayfanız çok ilgimi çekti.Adanada ikamet etmekteyim umarım şehrimizde eğitimler verirsiniz.Görüşmek üzre:sevgi ve saygılarımla yasemin kurdoğlu

  Genel (Ahmet Erkan)

  Şans eseri çeçen olduğunuzu öğrendikten sonra sosyal medyadan takip ediyorum(facebook) . Sakarya üniversitesi iktisat bölümü öğrencisiyim. Böyle başarılı bir doktorun çeçen olmasından dolayı gurur duyuyorum. Sakaryadan selamlar

  süper olmak (SİBEL KÖKSAL)

  benlik bir durum yok konu sizin çok iyi ve süper olmanız sizi seviyor ve sürekli okuyorum :*)bilginize..

  Sağ olun var olun... (Sibel Tetik)

  İnsanların içi boş kitaplarda, donanımsız showmen yaşam gurularının peşinde anlam arayışına düştükleri şu tuhaf dünyada, gerçek üstü bir değersiniz. Eşsiz edebi yeteneğiniz, muazzam tıp ve psikoloji bilginiz, binlerce insan gibi bana da ışık oluyor. Kitabınızı zevkle okudum. Facebook'da makalelerinizi heyecanla bekliyorum. Sizinle tanışıp o yazdıklarını yaşayan gerçek bir insan ve bir anne şefkati taşıyan doktor olduğunuzu görünce bunları yazmadan edemedim. Allah size ve ailenize sonsuz sağlık ve huzur dolu uzun yıllar nasip etsin. Saygılarımla.

  Tavsiyeye ihtiyacı olan bir tıbbiyeli. (Işıl Özek)

  Sizi yeni takip etmeye başlayan biri olarak; düşüncelerinizi, insanlara yaklaşım şeklinizi, yazılarınızı gerçekten hayranlıkla izliyorum. Facebookta yapılan her yoruma itinayla cevap vermeniz, bana umudun varlığını bir kez daha hatırlattı. Birinci sınıf tıp öğrencisi olarak bana mail yoluyla dönebilirseniz, değerli zamanınızdan benim için bir miktar ayırabilirseniz; o değerli tecrübelerinizi ve vereceğiniz çok kıymetli tavsiyelerinizi dinlemek benim için onurdur. Şimdiden çok teşekkür ederim. Bekleyeceğimiz. Sağlıcakla...

  Teşekkür (Hikmet Ünsal)

  Hocam holistik tıp konusunda sitenizden ve Facebook sayfanızdan çok şey öğrendim. Yaşam Doktoru adlı kitabınızı da en kısa sürede alıp okuyacağım. Engin bilgilerinizi cömertçe paylaştığınız için size çok teşekkür ederim.

  İlaç yazmanın doğru olmayışı (Dr. Cemil Bikmen)

  3 dakikada teşhis tedavi hususunda devamlı bunun kifayetsizliği, memleketimizde genel olarak hasta memnuniyetsizliği meselesi gibi hususlar nedeniyle yazınızı takdirle okudum. Çok yönlü ve kavramlı...Ben 40 sene boyunca USA psikiyatri praktisinden sonra Türkiye'ye döndüm. Çalışmıyorum. Sizinle tanışmayı arzu ederim.

  Yazilariniz (Perihan YAZICI)

  Var olusunuz, bilgilerinizi paylasiminiz icin sukrediyorum. Yazi icerikleriniz ruhum'da var olan bilgileri teyid ediyor. Tesekkurler...

  karamsarlık kendine güvensiz (kadriye bilgin)

  merhabalar şafak hanım sitenizi gördüm sanki benim sıkıntımdan bahseddiniz evet hayata hep kötü bakan biri deyilim ama şartlar zorluyor hep kendimle savaş halindeyim öfkem ve güvensizlik de var evet bazen kendime acıyorum

  Kızımda çocukluğundan beri süren baş ağrısı (Nihal durmaz)

  Kızımın 9 yaşından beri baş ağrıları var. Genelde tek taraflı . Şu an 18 inin içinde ve hala sürüyor hatta sıklaştı. Sizin önereceğiniz bir tedavi yöntemi var mı? Çok teşekkür ederim, saygılarımla

  panik atak (funda öz)

  merhabalar şafak hnm.Ben 05 mayısta rahatsızlanıp doktara gittim panik atak teşhisi koydular ve prozac surup verdi doktorum şimdi 2 ay oldu bırakalı arada bir sıkıntı içime giriyo tekrar yaşıycakmısım gibi geliyo sıkıntılı durumlarda trankobuskas içiyorum.hiç iyileşemiycekmişim gibi geliyo.Sizinle özel olarak görüşmek istiyorum sevgiler

  Cok Sevgiler ve cok cok tebrikler (Mine Ozturk Hagen)

  Cok sevgili Safak, vede degerli Dr. Safak Nakajima, Senin siteni yeni buldum. Ve cok cok gurur duydum ayrica, cok eski bir arkadasin olarak senin basarilarini okumak beni cok sevindirdi ve dedigim gibi cok gurur duydum. Seni cani gonulden cok cok tebrik ediyorum. Sevgiler ve saygilar

  takıntı (sibel)

  neden boşandığım eşimi hala olur diye defalardır kabul ediyorum ve her seferinde yanıldığımı görüyorum... bu takıntıdan nasıl kurtulabilirim ?

  okb (mustafa alrak)

  merhaba ben mustafa istanbuldan yaklasık 4 yıldır zihnimde ıstemedıgım ve tekrar tekrar gelen kötü ve rahatsızlık yaratan düsüncelere sahıp bırısıyım buna okb dedıler takıntı olarak algılandı ben bu dusuncelerden nasıl kurtulabılırım hayat kalıtemı cok etkılıyo lutfen bana bu konuda yardımcı olabılırmısınız.

  teşekkür (Firdevs Şengül)

  Yazılarınızı facebook da takip ediyorum ve okumaktaan çok hoşlanıyorum,bunun için teşekkürler.Stres yönetimi ile ilgili farkındalığın ve bizim yapabileceklerimiz hakkında yazılarınızı bekliyorum.

  Migren tedavisi (Mithat Yalçın)

  Hocam, migren tedavimizin üzerinden üç yıl geçti ve ben hiç ağrı çekmiyorum artık. Migrende akupunktur uygulamasının duyulmasını önemsediğim için buraya yazıyorum. Çok teşekkür ederim.

  kitap önerisi (ayşe yalçın)

  Merhaba :) Öncelikle harika paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Farkındalığımı arttırmama cok faydası oluyor. Ancak daha derin bilgiler istiyorum. Farkındalığımızı arttırabilmemiz için kendimizi daha iyi tanıyabilmemiz için hangi kitapları önerirsiniz. Bir de ben beni çok etkileyen olaylar karşısında fevri davranıyorum.Bunu düzeltebilmem için bana ne önerirsiniz? teşekkür ederim...

  mantik - ruh ikilisi (ÖZGE)

  Sevgi ne kadar guclu bir his ki; mantigimin onune geciyor. Merak ettigim, bir insani severken, o insani oldugu gibi kabul etmeyi nasil basarabiliriz? Basarabiliriz diyorum, cunku oldukca zor oldugunu farkettim. Tesekkurler

  Teşekkür (Latife Yeşil Sungur)

  Değerli hocam...Yıllardır hayatımı mahveden depresyon ve panik sorunlarıma çok iyi gelen tedavileriniz sayesinde hayata yeniden döndüğüm için ben ve kızlarım çok teşekkür ediyoruz. Güleryüzlü, mütevazı, bilgili bir doktor olarak insanlığa hizmetinizin daha çoook çok uzun yıllar devam etmesini dilerim. Sevgiler...

  melankoli (MERT YILDIZ)

  bir süredir melankoli ile ilgili saplantılar içindeyim bana yardımcı olabilirmisiniz?

  panik bozukluk (meral güvensen)

  Şafak Hanım kafein panik atakta tetikleyicimidir.Panik bozukluk nasıl tedavi edilir

  düsünceler (mustafa alrak)

  ben yaklasık 4 senedır kötü düsünceler icerisindeyım sureklı aklıma takılıyo istem dışı gelıyo bırını öldurmek kötü sözler söylemek gibi ne yapmam lazım hipnoterapi bu hastalıga uygunmudur?lütfen kurtulmak istiyorum bana yardımcı olun..

  Alkol ve şiddet (seyhat ilker)

  Merhaba şafak hanım çok yararlı paylaşımlarda bulunuyorsunuz.Alkol ve öfke kontrolsüzlügü karşısında ne yapılabilir bu konuda paylasimda bulunursaniz sevinirim.sevgiler

  Kutlu olsun! (Şenay Yılmaz)

  Bilgisiyle aydınlatan, sadece sağlığımı değil bana hayatı kazandıran Canım Doktorum, Öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

  Depresyon tedavisi (Mahmut Kınık)

  Sayın Dr. Nakajima, sizi eski hastanız olan bir arkadaşımdan duymuş, teşhis ve tedavide çok başarılı bir hekim olduğunuzu ondan öğrenmiştim. Sitenizde sağlığa ve özellikle ruh sağlığına olan bakış açınızı büyük bir memnuniyetle okudum. Koruyucu ruh sağlığı ve tedavi edici hekimlikte doğal tedaviler kullanma konusunun önemi ne kadar vurgulansa azdır. Sizin gibi, çok donanımlı, hem mesleki hem kültürel birikimi çok üstün hekimlerin sayısının artmasını diliyor ve sizi tebrik ediyorum.

  İlaçsız çözüm (Ali Bircan)

  Hocam psikiyatrik ilaç kullanımı sonunda çok aşırı kilo aldım ve baş ağrısı, yorgunluk nedeniyle çalışmakta zorlanıyorum. Sizi en kısa zamanda tanımak ve doğal tedavi yöntemlerinizden yararlanmak istiyorum. Saygılar.

  takip ve bilgi (Naci Tuna)

  Dr.Safak hanım, sizi ve sitenizi bir zamandır takip ediyor güzel yazılarınızı okuyorum demin girdim bu güzel siteyle karşılaştım hem yazılar çok okunabilir hemde genel olarak tasarım bir harika olmuş. En kısa zamanda randevu alıp kapınızı aşındıracağım, saygı ve selamlarımla Naci

  ...... (Umut Mirza)

  Hocam neden sizin gibi değerli insanlar ülkenin yönetimine talip olmaz? Çevreye ve insana duyarlı, kültürlü, kibar yöneticilere susadığımız için ben sizi çok görmek istiyorum o mevkilerde. Mükemmel bir doktorsunuz ve bu niteliklerinizin daha çok insana ulaşması için lütfen bu konuyu bir düşünün. Saygılarımla
  Holistik Tıp Programlarımızdan Haberdar Olmak İçin Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
  Bu sitenin içeriği, izinsiz kopyalanamaz. Anasayfa  ·   Biyografi  ·   Hastalıklar  ·  Yazılar  ·  Randevu  ·  İletişim
  Web Tasarım Data1

  Bu sitenin içeriği, izinsiz kopyalanamaz. 
   
  Anasayfa
   
  Biyografi
   
  Hastalıklar
   
  Yazılar
   
  Randevu
   
  İletişim

  Web Tasarım Data1