•   0 212 570 80 20
    0 552 223 98 97    Programlarımızdan
  haberdar olmak için sosyal
  medyada bizi takip edin.

    


  ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Rugem Logo
  Randevu

  Randevu

  RANDEVU SİSTEMİ

  Programlar ve ücretlerle ilgili bilgi için lütfen email ve cep telefon mesajı göndermeyiniz!

  0212 570 80 20 numaralı telefonumuzu arayınız! 

  Telefonla bilgi alıp, çalışma modelimizin, saatlerimizin ve randevu kurallarımızın size uygunluğundan emin olduktan sonra, rezervasyon işleminizi başlatabilirsiniz.

  Zamanın telafisi olmadığını ve aynı gün içinde iptal edilen,değiştirilen veya gelinmeyen randevuların, randevu sistemi ile çalışan kurumlara ve randevu isteyen başka hastalara ciddi zararlar verdiğini lütfen unutmayınız! 

  • Randevunuzun değişikliği veya iptali için talebinizi, hafta sonları hariç, iki iş günü (48 saat) öncesinde, 10:00- 18:00 saatleri arasında telefonla doğrudan arayarak (cep telefon mesajı veya elektronik posta ile değil) bildirmeniz gerekmektedir.
  • Randevunuzdan 10 dakika önce, ofiste olmanızı bekliyoruz. Trafik ve hava koşullarından kaynaklanabilecek olası gecikmeleri dikkate almak, sizin sorumluluğunuzdadır. Gecikme nedeniyle randevu saatinizi kaybetmemeniz için, lütfen gerekli özeni gösteriniz!
  • Çalışmamız sessizlik gerektirdiğinden, refakatçi sayısını bir kişi ile sınırlandırmanızı ve bekleme sırasında özel sorular sormayarak, diğer hastaların mahremiyetine özen göstermenizi rica ediyoruz.

  Önceden yapılmış laboratuvar ve görüntüleme tetkiklerinizin raporlarını beraberinizde getirmeniz, tanı sürecini kolaylaştıracaktır.

  Holistik Tıp Programlarımızdan Haberdar Olmak İçin Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
  Bu sitenin içeriği, izinsiz kopyalanamaz. Anasayfa  ·   Biyografi  ·   Hastalıklar  ·  Yazılar  ·  Randevu  ·  İletişim
  Web Tasarım Data1

  Bu sitenin içeriği, izinsiz kopyalanamaz. 
   
  Anasayfa
   
  Biyografi
   
  Hastalıklar
   
  Yazılar
   
  Randevu
   
  İletişim

  Web Tasarım Data1